Aktualności - Kultura
Powiat Starachowicki uczestniczył w Targach GLOB w Katowicach
Wprowadzono: 04-04-2012|Piotr Gos| wyświetleń: 2237
grafika


Targi Glob w Katowicach to największa w kraju impreza branży turystycznej organizowana w sezonie wiosennym. Wieloletnie doświadczenie organizatorów, profesjonalizm oraz ugruntowana pozycja targów przyciąga co roku liczne grono zwiedzających i wystawców – przedstawicieli regionów, samorządów, Lokalnych Grup Działania, biur podróży, uzdrowisk i przewoźników. Swoją ofertę prezentują również wystawcy zagraniczni – w tym roku byli to reprezentanci Belgii, Czech, Dominikany, Francji, Gruzji, Indonezji, Litwy, Maroka, Norwegii, Rumunii, Słowacji, Tunezji, Turcji i Węgier.
Podczas tegorocznej edycji Świętokrzyskie reprezentowali  przedstawiciele Powiatu Starachowickiego, Regionalnej Organizacji Turystycznej, Urzędu Marszałkowskiego, Urzędu Miasta i Oddziału PTTK w Sandomierzu.

Nowoczesna aranżacja stoiska,  użycie multimediów oraz eleganckie, nawiązujące do tradycyjnej zapaski zestawienie kolorów czarnego i czerwonego tworzyło powierzchnię idealną do prezentacji województwa świętokrzyskiego. Bogato ilustrowane wydawnictwa pomagały gościom zapoznać się z atrakcjami turystycznymi regionu. Niesłabnącą popularnością cieszyły się legendy świętokrzyskie, informacje o uzdrowiskach, mapy oraz oferta agroturystyczna w regionie.

Wygląd, profesjonalna obsługa stoiska i atrakcyjna oferta doceniona została nie tylko przez publiczność, lecz także przez Zarząd Centrum Targowego FairExpo, który postanowił przyznać Świętokrzyskiemu Wyróżnienie Specjalne w konkursie na najpiękniejsze stoisko targowe.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Szukaj w portalu
zaawansowane
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
grafika
 
Wprowadzono: 11-02-2011
Jarosław Basak
Ilość fotografii: 10
Newsletter
Narodowa Strategia Spójności
Województwo Świętokrzyskie
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego woj. świętokrzyskiego na lata 2007-2013